Umowa sponsorska firmy Betano Signs z VfB Stuttgart

Internetowa grupa bukmacherska Betano ogłosiła, że ​​podpisała umowę sponsorską z VfB Stuttgart, z zespołem piłkarskim pochodzącym z niemieckiej Bundesligi. Zespół ten stał się już drugim w tym tygodniu głównym partnerem dla firmy bukmacherskiej.

Sponsoring odbędzie się w sezonie 2020-2021, a Betano będzie jednym z najlepszych partnerów klubu. Umowa zapewni Betano wyłączne prawa marketingowe, a także oznakowanie, pozwolenie na wykorzystanie klubu do tworzenia kampanii marketingowych i wiele innych.

Komentując umowę Prezes firmy Betano, George Daskalakis, powiedział: “Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wejście Betano na rynek niemiecki będzie kształtowane przez naszą współpracę z VfB Stuttgart. Dzięki VfB mamy okazje współpracować z jednym z największych i najbardziej tradycyjnych klubów piłkarskich w Niemczech, oraz być silnym partnerem, tak na rynku niemieckim jak i poza nim.”

My, jako gracze z Polski, pamiętamy firmę Betano przede wszystkim z upierdliwych weryfikacji i ogromu problemów. Czy poprawili się na tyle, aby sponsorować taką markę?